Takhle rozzuřeného Josého jste ještě neviděli! Co se stalo?

Přístav II (16) – José seřve děti

Drama v rodině Pivodů a Braunových. Herbert Ouško nalezl utopený balík s hračkami od Ivanky Braunové. Přesně ten, který měly hadi odnést na poštu. Podívejte se na rozzuřeného Josého v exkluzivním videu

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Podívejte se na scénu, kdy uvidíte Josého Pivodu zcela bez sebe. José začíná tušit, že Braunovky měly s jeho dětmi pravdu. Jsou to rozmazlení spratci, kvůli kterým se mu dost možná rozpadně partnertský vztah? Hadi Ivanku bytostně nesnáší..,.

Utopený balík

Pamatujete si, když hadi, děti Josého, měly odnést na poštu balík plný hraček, jenž se měl poslat zákaznici Ivanky Braunové? Balík našel Herbert Ouško v řece a přinesl ho Ivance. José je vzteky bez sebe. Hadi se nakonec přiznají, že do vody balík hodili schválně, dopady je nenapadly. Ivana kvůli tomu ztratí movitou klientku. José začíná věřit tomu, že jeho přítelkyně a její matka měly pravdu - hadi jsou rozmazlení. Na Josého však čeká zcela nová informace od samotných dětí.

Proč nemají rádi Ivanku?

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu už dnes!

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.