Tereza se vrací za Romanem do Přístavu. Zvládne to?

Tereza se vrací za Romanem do Přístavu, protože se s ním nedávno dost pohádala. Roman chce mít dítě s lesbickým párem. Rozhodla se vše překousnout? Nebo doufá, že si Roman své rozhodnutí rozmyslí...To uvidíte v pátek na Primě v Přístavu ve 20.15.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Když se soudkyně Tereza vrací do Přístavu, Roman je mile překvapený. Tereza dělá, že se nic nestalo, ačkoliv se minule pořádně pohádali. Jenže soudkyně ještě netuší, že Roman už je plně rozhodnutý si udělat dítě se svou lesbickou expřítelkyní.

Roman se později Tereze svěří, že už je naprosto rozhodnutý, že do nabídky Hanky a její přítelkyně půjde. Tereza už svoje dítě má, ale Roman má možná jedinou šanci mít potomka. Jak se na to zatváří Tereza? Už teď vám můžeme prozradit, že potečou slzy a více odtušíte i ve fotogalerii.

Kde je Pepa?

Za automechanikem Pepou se vrací jeho bývalá milenka, manželka jeho konkurence. Jenže v chatě nenajde Pepu, ale ráznou Koblihu, která v jeden moment vůbec netuší, kdo vysoká bruneta je. Pravda však vyjde na povrch poměrně rychle, protože bývalá milenka si spletla s tou současnou s uklizečkou.

Jak přijme Kobliha fakt, že nějaká milostná minulost Pepy vůbec existuje? A co na to milenka, jež dost hořkým způsobem zjistila, že Pepa už je nějakou dobu zadaný?

Petr se vrací za Johanou. Dostane košem?

Petr přijel s Terezou z Prahy, aby se konečně setkal s Johanou. S tou nemluvil už několik týdnů a rodiče Johany si toho všimli. Ačkoliv jejich vztah už možná neexistuje, ale Petr zkrátka přijel. Chce dát všechno dohromady. Podaří se mu to?

Johana rozhodně nevypadá nadšená přítomností jejího přítele. A Petr se ji pokouší přemluvit, aby se jejich vztah pokusili zachránit. jenže Johana oponuje, že "buď jsi naštvanej ty, nebo já, střídáme se". Je to pravda, a jak tedy zareaguje Petr na takové nařčení. Je vůbec možné ještě takový vztah udržet?

Přístav uvidíte na Primě už v pátek večer ve 20.15!

Podívejte se na celý díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.