Tereza učinila životní rozhodnutí. Jak na to zareaguje Roman?

Přístav II (15) – Tereza řekne Romanovi své rozhodnutí

Po všem, co se stalo na soudu, se Tereza rozhodla udělat zásadní rozhodnutí. Má akorát strach z reakce svého životního partnera Romana. Co na to řekne?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza dostane nabídku, která ji donutí změnit život. Na začátku Přístavu uvidíte, že se za ní staví její šéf, který o celém případu s Drakem věděl. Byla to zkouška, zda může být Tereza dobrým partnerem. Tereza by podle něj měla soudit politika, což je jeho kamarád a všichni potřebují, aby do vězení nešel. Tereza je pochopitelně šokovaná a vzteky bez sebe.

Jako soudkyně nikdy nechtěla být podjatá a teď jí to šéf přímo rozkazuje. Jak se Tereza zachová? Soudkyně řeší problém i s dcerou Johanou. Ta už je dospělá a má na celou problematiku jako budoucí právnička vyhraněný názor. Tereza se bude muset rozhodnout. Zůstane v soudnictví, nebo půjde dál? Co plánuje říci Romanovi?

A jak na to Roman zareaguje? Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu.

Podobné články

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.