To je změna! Představitelka Johany prokoukla v jarních identech

Sandra Černodrinská hraje už skoro rok postavu Johany Skálové, dceru majitele Přístavu a soudkyně z Prahy. I když je Sandra o něco starší než její seriálová postava, její křehká krása ji rozhodně neprozradí. A během natáčení jarních televizních znělek její charisma ještě podtrhli.

Kreativní tvůrci krátkých útvarů, v kterých chtějí v pár sekundách představit tváře Primy a pořady, v kterých se osobnosti objevují, se drželi hesla více tváří – více prima. Proto na televizních obrazovkách můžete vidět Sandru Černodrinskou, herečku ze seriálu Přístav, a ostatní televizní hvězdy v několika provedeních. Pomohlo k tomu zrcadlení.

Křehká herečka, kterou v seriálu Přístav vídáte hlavně v džínových lacláčích, pruhovaném triku a s vlasy sepnutými do ohonu, během natáčení identů prokoukla. Vyfoukané vlasy a romanticky rozevláté šaty s volány v pudrové barvě pomohly mladé herečce podrthnout její krásu nevtíravým dojmem. Stejně tak jako působí sama Sandra.

Tvůrci seriálu jí píší repliky, které jako by chtěly říct, že i pod nevinnou slupkou se skrývá energická dívka, jež si chce zařídit život podle sebe. Taková totiž seriálová Johana pod vlivem vlastní matky rozhodně je. Johana stejně jako Tereza Skálová rozhoduje ráda o svém životě a životech cizích lidí. Seriálový charakter studentky práv se nemůže smířit hlavně s tím, že její přítel je populární hudebník s milionem fanynek a nejasným životním řádem.

Pojďte se podívat, jak to Sandře Černodrinské slušelo nejen při znělce, ale i v zákulisí natáčení:

Chcete vidět celé zákulisí natáčení televizních identů?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.