Totální bizár. Může být Milena ještě divnější?

Letní pohodu navodí v nepříjemném podzimu Přístav už toto pondělí ve 20.15. V tomto dílu uvidíte i Milenku (Kateřinu Hrachovcovou), která si obarví omylem vlasy nazeleno. A záchranu hledá u kadeřnice Krupice. Milena se ale opravdu chová podivně!

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, můžete sledovat každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí.

Milenka se rozhodla být pro svého Radima ještě krásnější, ale její pokus se trochu nezdařil. Uvidíte další bizarní scénu Milenky Hrdé v akci. Její podivnost je čistou komediální složkou seriálu. Když přijde za Krupicí v zimní čepici a s prosbou o záchranu, Pavlína se může smíchy potrhat.

Navrhne jí k zelené barvě přidat ještě růžový přeliv, protože barvy jsou letos in, ale Milence to v její situaci moc vtipné nepřijde. Ze zoufalosti sní Pavlíně právě napečenou bublaninu. Jenže to má trochu háček,

Podívejte se na bizarní scénu z pondělí už teď:

Co uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15 v Přístavu? Podívejte se na televizní upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.