Trapas roku v Zátoce! Dr. Jonáš si hraje v posteli na Batmana!

Bob Klepl v roli zubaře Jonáše velmi často ohrožuje – v dobrém slova smyslu – natáčení primáckého seriálu Přístav. Vymýšlí si do svých obrazů vtípky, kterými odbourává své herecké kolegy i štáb. Scénu milostných hrátek v kostýmu Batmana měl ale napsanou přímo ve scénáři.

Proč se vůbec Bob Klepl převlékl za Batmana? Protože mu jeho partnerka Arleta (Zuzana Slavíková) vyčetla, že jejich milostný život je v poslední době poněkud stereotypní. Co by zamilovaný zubař pro svou lásku neudělal? Tak si pro oživení milostné předehry sežene kostým Batmana. A Arletu ještě navíc připoutá k pelesti postele želízky. Jenže když Jonáš podnikne na svou milou roztoužený nálet, zablokují se mu záda. A tak se ze sexuchtivého Batmana stane nemohoucí chrobák.

Režisérka Jana Rezková měla v této scéně před kamerou dohromady deset herců. „Chechtali se tak, že jsem měla dost práce s tím, abych je usměrnila a obraz jsme vůbec natočili. Když máte na place Boba Klepla nebo Martina Zounara, vždycky je o zábavu postaráno. A na tomto obrazu se opravdu všichni vyřádili,“ říká režisérka.

„Já jsem se na rozdíl od ostatních při natáčení moc nesmála a z této scény jsem měla trochu hrůzu. Bob měl krásný obleček Batmana a byl v něm rozkošnej. Já měla mít původně na sobě jen spodní prádlo, ale protestovala jsem. Košilka, kterou mi kostymérky nakonec oblékly, mi stejně připadala šíleně krátká. Těšila jsem se, až bude tenhle obraz za mnou. Doufám, že scéna bude na diváky působit vtipně,“ líčila Zuzana Slavíková.

Kdo nakonec uvězněnou Arletu a ochromeného Jonáše ze zajetí milostných hrátek vysvobodí? K Arletině nelibosti málem půlka osady, tedy její pánská část. „Já jsem byl tím, kdo Zuzce - Arletě odemkne pouta. Domluvili jsme se, že náš společný dialog řeknu jako mlsný kocour, který trochu zneužívá situace. Tahle scéna byla snad nejvtipnější, jakou jsem zatím v Přístavu točil,“ smál se Petr.

Přístav uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Batman sranda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.