Trému mám celý život, říká Filip Blažek o jeho nové roli moderátora

Od 15. května můžete Filipa Blažka vídat pravidelně nejen v Přístavu, ale i v novém soutěžním pořadu A je to naše! Sympatický herec si tak poprvé vyzkoušel roli televizního moderátora a rozhodně to pro něj nebyla procházka růžovou zahradou.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

"Já mám trému celý život a ze všeho. U něčeho víc, u něčeho míň. Hodně podobně těžkou trému jako tady jsem měl i u muzikálu. Snažím se uvolnit, ale ne vždycky to jde," usmívá se jinak pohodový Filip Blažek, jenž uvede 15. května v 16.45 nový soutěžní pořad.

Televize Prima uvede na obrazovky novou soutěžní hru A je to naše! Hra má čtyři kola a velké finále. Pro soutěžící tady platí dosud nevídané pravidlo – ceny za desítky tisíc korun můžou vyhrát nikoli až ve finále, ale rovnou v každém kole. O vítězství bojují vždy dva rodinné týmy a diváci si společně s nimi budou moci otestovat nejen své znalosti, ale například i postřeh. První díl soutěžní hry odvysílá Prima v pondělí 15. května a vysílat ji bude každý všední den v podvečer před Prostřeno! – a poprvé ve své kariéře se v roli moderátora přestaví herec Filip Blažek. Dramaturgem pořadu je Libor Bouček.

Moderování jako nová zkušenost

Jak už bylo řečeno, pro Filipa Blažka jde o zcela novou životní zkušenost. „Já mám hrozný stres, a to je asi základ všeho. Až se uklidním a usadí se to v hlavě, ta pravidla, tak snad budu víc komunikovat s lidmi, ti mi taky pomůžou, tak snad, a zatím se mi všichni snaží pomáhat, takže je to skvělé,“ říká Filip Blažek

VÍCE SE O CELÉM POŘADU A JE TO NAŠE! DOZVÍTE TADY

Proč nabídku na moderování hry přijal? „Proběhla mi hlavou myšlenka, že bych třeba odboural všechny tyhle ,draky, kterých se bojím, toho neznáma. Už několikrát v životě jsem vyzkoušel něco nového, protože vás to jako nakopne někam jinam. Mám pocit, že jinak by člověk zlenivěl, protože dělá věci, které umí, a pak se tak jako rozplizne. S novými věcmi se člověk vždycky nakopne. Tak uvidím, jestli mi to vyjde i tady,“ směje se moderátor.

„Je v pořádku, že je nervózní, Filip je poctivý a pokorný a je to první práce tohoto druhu, co ho čeká, takže u něj je přesně teď zdravá nervozita. Myslím si, že to zvládne úplně skvěle, je výborně připravený a je radost s ním dělat,“ prozradil Libor Bouček.

A je to naše! můžete sledovat od pondělí do pátku v 16.45!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.