V Zátoce na mě koukali s nedůvěrou, ale teď mě milují, říká Jakub Kohák

V Přístavu se už v pátek objeví nová postava. Zahraje si ji s lehkostí sobě vlastní režisér, komik a moderátor Jakub Kohák. Ten nám v rozhovoru prozradil, co můžete od Adama Draka čekat.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

V druhé sérii Přístavu, kterou můžete sledovat už tento pátek 6. ledna, uvidíte zcela novou seriálovou postavu. Je vysoký, zkušenostmi ošlehaný a na všechno má jasný názor. I takový je Adam Drak (Jakub Kohák), kterého budete pravidelně vídat na svých obrazovkách.

Zeptali jsme se Jakuba Koháka na to, jestli bude kladnou postavou. A jak tomu tak u něj už bývá, má na to svůj osobitý názor. Podívejte se na rozhovor.

Jaká bude druhá série Přístavu?

Přístav vám v prvním lednovém týdnu přinese spoustu novinek a změn. Kromě jmenovaného Jakuba Koháka jako Adama Draka uvidíte i proměnu Koblihy, kterou už čekají pouhé čtyři měsíce do porodu dítěte Krupičky. Změn je v Přístavu ale daleko více.

Nové díly Přístavu můžete sledovat už tento pátek ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.