Večeře u Pátkových je katastrofa. Kolik měla Mili milenců?

Přístav II (22) – Jak dopadla večeře u Pátkových?

Mili Pátková se Šimim chtějí zjistit, co přesně se mezi Vilmou a Pátkem kdysi stalo. Během večeře však zjistí i věci, o kterých vědět nikdy nechtěli! Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.

Mili zkrátka nedá spát žárlivost na excentrickou Vilmu, stejně jako chorobně žárlivému Šimimu na Radima Pátka. Oba dva už tuší, že ti dva spolu něco měli. Teď potřebují zjistit, co přesně a zda to stále trvá.

Jenže večeře se nevyvine zrovna správným směrem. A pro všechny bude dost bolestivá. Vilma se pokusí opustit chatu, ale Mili zakročí rázně – hodí si do výstřihu klíče a odmítá excentrickou přítelkyni Šimiho pustit do doby, dokud nepřizná, že spala s Radimem.

Okouzlující odpověď Mili na počet milenců

Vilma je už tak zoufalá, že všechno přizná a nezapomene dodat, že Radim byl v posteli opravdu neschopným milencem. A na to má Mili naprosto okouzlující odpověď.

Bohužel, Radim si odnese další trauma, jelikož ho Vilma jako milence příliš nepochválila. Dokonce se svěří i vlastnímu dvacetiletému synovi. Ten se ho snaží uchlácholit, prý se to stalo i jemu. Podle Martina se jedná pouze o ženskou pomstu.

Co dalšího uvidíte v pátek v Přístavu?

V minulé epizodě Přístavu Šimi zjistil, že Pátek měl kdysi něco s Vilmou, společně s Mili tak naplánují večeři, během které chtějí zjistit, jak to mezi nimi skutečně bylo. Radim a Vilma netuší, co se na ně chystá.

Manažerka Flusalka vyhodí Petrova manažera, aniž by o tom Petr cokoliv tušil. Na Petra si znovu brousí zuby. Petr stále ještě netuší, že jeho přítelkyně Johana tráví čas s dalším mužem.

A Pepa Krupička? Ten z malého Alfonse nespí. A stále si plete jeho jméno, Kobliha už to nesnese a začíná situaci řešit.

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.