Viděli jste, jak se nakonec rozhodla Tereza o Romanovi v Přístavu? Podívejte se na Primu PLAY

Nestihli jste páteční 77. díl Přístavu, kdy se Marek Skála překvapivě vrací do Zátoky rozhodnutý rozjet pořádný byznys? Celou epizodu můžete vidět v našem online archivu na Prima PLAY.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Před starší Lindou je obrovské rozhodnutí. Novinář Drtina chce, aby s nim obě dvě odjely do Kanady. Jenže co dr. Jonáš, který se s dcerou konečně spřátelil?

Marek je rozhodnutý znovu pozvednout byznys Přístavu. Ten však zatím tři chlapy v chalupě neuživí. Jeden bude muset z kola ven. Jak rozhodnutí přijme José?

Tereza dostala radu od Koblihy, a rozhodla se tak vyjít vstříc Romanovi, jenž touží po dítěti. Jenže takové rozhodnutí nejde od srdce (ale zafungoval rozum) a je to znát...

Johana se sice dala s Petrem dohromady, stále na něj však žárlí. Marek plánuje s Petrem léto v Přístavu. Což Johana rozhodně neschvaluje.

Mili přijde pořádně naštvaná z práce, a tak zakáže manželovi znovu krást. Jenže on se jí i tak snaží obejít. Radim si otevře pivní výčep na zahradě.

Johana se učí na dvě zkoušky tajně

Johana má v jeden den zkoušku z římského práva, ale v ten samý den se musí objevit i na kapitánských zkouškách, aby mohla řídit hausbót legálně. Její matka Tereza ji hlídá, aby se pilně učila těsně před zkouškami, ale netuší, že Johana se tajně učí i na kapitánskou zkoušku, na které tak lpí Marek Skála.

Johanin táta mimojiné plánuje i léto s Petrem. Petr nemá teď příliš koncertů, a tak s létem v Přístavu souhlasí. Jenže Johana má opačný názor.

Braunovky zakládají divadlo v Přístavu

Alois Drozd je zničený z toho, že jeho manželka Libuška po odjezdu vnoučat a dcery do Itálie je jako vyměněná. Braunovky se mu rozhodly pomoci, aby Libuši nějak zaměstnaly. Rozhodly se, že budou hrát divadlo a Libuše bude dramaturgyní. Jenže postrádají herečky a hlavně herce, budou muset zaměstnat obyvatele Zátoky.

Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.