VIDEO: Co bude Petr hrát na svatbě Mili a Radima?

Celá Zátoka se připravuje na svatbu Milenky a Radima. A do práce je přivolán i Petr Dvořák, přítel Johany, aby zahrál na svatební hostině a následné párty. Marek ho však hned zpočátku upozorní na jednu důležitou věc. Podívejte se na video z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Celá Zátoka se s vervou připravuje na svatební den Milenky Hrdé a Radima Pátka. Radom bohužel jako vždy hodlá šetřit na všem, ale Milence naštestí všichni pomohli. Drozdovi vaří v Přístavu svíčkovou a polévku, Ivana Braunová pomáhá se stylingem nevěsty a Roman s Pepou přiváží koně, aby se měli svatebčané na čem svést.

Proto se musel zapojit i muzikant Petr, který na svatbě, tedy hlavně po ní, bude hrát. Svatební večírky si nevybírají a Marek Petra upozorňuje, že nikdo není zvědavý na žádné umění. Správný muzikant má totiž zahrát "od Bacha po Vlacha".

Petr už teď připravuje tanečně - hudební číslo s dcerou Jonáše Lindou. Bude hrát song od Weeknda "Ca´nt feel my face". Jak se rozhodne s dalším repertoárem? Zvolí českou klasiku, nebo si pojede svoje oblíbené songy ze zahraničí?

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte už ve 20.15 na Prima Love.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky pomoc

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.