VIDEO: Co bude Petr hrát na svatbě Mili a Radima?

Celá Zátoka se připravuje na svatbu Milenky a Radima. A do práce je přivolán i Petr Dvořák, přítel Johany, aby zahrál na svatební hostině a následné párty. Marek ho však hned zpočátku upozorní na jednu důležitou věc. Podívejte se na video z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Celá Zátoka se s vervou připravuje na svatební den Milenky Hrdé a Radima Pátka. Radom bohužel jako vždy hodlá šetřit na všem, ale Milence naštestí všichni pomohli. Drozdovi vaří v Přístavu svíčkovou a polévku, Ivana Braunová pomáhá se stylingem nevěsty a Roman s Pepou přiváží koně, aby se měli svatebčané na čem svést.

Proto se musel zapojit i muzikant Petr, který na svatbě, tedy hlavně po ní, bude hrát. Svatební večírky si nevybírají a Marek Petra upozorňuje, že nikdo není zvědavý na žádné umění. Správný muzikant má totiž zahrát "od Bacha po Vlacha".

Petr už teď připravuje tanečně - hudební číslo s dcerou Jonáše Lindou. Bude hrát song od Weeknda "Ca´nt feel my face". Jak se rozhodne s dalším repertoárem? Zvolí českou klasiku, nebo si pojede svoje oblíbené songy ze zahraničí?

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte už ve 20.15 na Prima Love.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky pomoc

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.