Seriály a filmy

10. března 2016 08:00

Petra Kloidová

VIDEO: Co dělá Petr s plyšáky?

Co dělá Petr Lexa, zpěvák skupiny SLZA, s plyšáky od fanynek? Odpověď můžete vidět i v seriálu Přístav v pátek ve 20.15 na Primě.

Petr měl poslední dobou s Johanou velké vztahové problémy. Petr Dvořák se konečně s Johanou usmíří a manager Lukáš musí řešit další problém. Tentokrát je ale o dost příjemnější než ty předešlé. Petr dostává od fanynek spoustu plyšáků a už neví, co s nimi.

Vyhazovat je odmítá, protože jsou přeci dárky od dívek, jež ho obdivují a on si je dobře vědom, že fanouškům vděčí za vše.

Fanynky jsou téma, které by se nemělo otevírat hlavně před Johanou. Johana se zkrátka nechce smířit s tím, že se o Petra musí dělit.

Podobné články

To vše uvidíte v pátek na Primě ve 20.15! Těšte se na seriál Přístav!

Co uvidíte v 51. dílu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 12. 2025

Den před vámi je slibný. Aspekty podpoří váš citový život a měly by vás zbavit nejistoty, která vás v poslední době sužovala. Nebyli jste schopni důvěřovat vlastnímu úsudku. Jakkoli to bylo obtížné, pochybnosti musely posloužit nějakému účelu. Možná byste měli využít nově nabyté jasnosti k tomu, abyste si utřídili své zkušenosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.