VIDEO: Drak má na krku žalobu. První reakce Romana? Ta vás pobaví.

Přístav II (3) – Drak má na krku žalobu

Adam Drak je nejen novým majitelem Přístavu, ale také možná novým obyvatelem věznice. Tereza Skálová, pražská soudkyně, zjistila, že ho má soudit. Podívejte se na vtipnou reakci Romana, kterému pak zamrzl úsměv.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Nováček z Přístavu Adam Drak má život na háku a viditelně i zákony. S nimi má trochu větší problémy, jak zjistila Tereza Skálová. Pražská soudkyně ho totiž bude co nejdříve soudit za brutální napadení policisty, což se zrovna státními orgány neodpouští.

Tereza to běží říci Romanovi, ale ten si z toho nedělá velkou hlavu. Jenže Adam Drak také ne, všechno smete ze stolu a ještě v noci přijde za Terezou do pracovny, aby ji dal takovou nabídku. Tu Tereza samozřejmě odmítá. Je rozhodnutá celý případ smést ze stolu a předat některé z kolegyň.

Drak poruší zákon v tomto díle ještě jednou. Ve chvíli, kdy se pokusí Mili v kuchyni ošahávat, což si Mili samozřejmě nenechá ujít. Jenže, kdyby se to dozvěděl Radim, tak Adama nejspíš zabije a ve vězení skončí Pátek.

Premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15 už tento pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.