VIDEO: Flirtuje Roman s Terezou Skálovou? Hlasujte!

Přístav – Roman flirtuje s Terezou

Okouzlující muži to mají v životě těžké. Ačkoliv většina vidí pouze to, že dostanou vše zadarmo, nikdo nevidí i negativa. Kupříkladu to, že většina z nás nepozná, zda s námi okouzlující muž opravdu flirtuje, nebo je jen milý jako na každou ženu ve svém okolí. Poznáte tu hranici u Romana Mareše?

Pokud by byla správná varianta, že Roman s Terezou opravdu flirtuje, měli bychom si říci jediné. S exhokejkou Markem Skálou a zároveň manželem Terezy se vysloveně pouští na tenký led.

Roman tuší, že manželství Skálových je samo o sobě na tak tenkém ledě, že by žádné uklouznutí (či klopýtnutí) vztahu nikterak neuškodilo. Možná by každý z nich zjistil, kam se ubírat dál. Zachránit své manželství, nebo začít novou kapitolu svého života?

Jedno je však jisté, Tereza k Markovi stále cítí silnou náklonost. Je to tak i u Marka? Marek se někdy chová, že by pro Terezu udělal první poslední, manželku se snaží i chránit. Praktické věci v životě však s Terezou řešit neumí.

Podívejte se na scénu, která zachycuje Romana s Terezou Skálovou. Myslíte, že spolu ti dva flirtují? Tereza pomohla Romanovi jako právnička ve sporu s místním, kterému Roman nabořil auto.

Po zhlédnutí upoutávky, můžete hlasovat tady:

Co uvidíte dalšího ve středu?

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.