VIDEO: Ivana skáče do řeky, aby zachránila dvouletou dceru!

Každá matka by to udělala. Ivana Braunová zjistí, že kočárek je na souši prázdný, zatímco její přítel leží polomrtvý, vytažený z vody. Markétka nikde, musí být ještě v řece. Podívejte se na dramatickou scénu z pátečního dílu Přístavu.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT I ONLINE NA PRIMA PLAY

Na Primě už tento pátek uvidíte další premiérový díl Přístavu, který ukáže, jak je někdy těžké být rodičem. To si prožije i Ivana Braunová, která je momentálně zamilovaná do malíře Josého. Dvouletou Markétku půjčila jejímu otci na jarní procházku okolo řeky, když se však s Josém vydává do Přístavu, uvidí prázdný kočárek a málem utopeného Šimáčka.

Šimáček nechá pohlídat malou Markétku u Mili a jede dělat na chvíli převozníka, jenže ve vodě dostane elektrickým proudem (za vším hledej Pátka).Ivanka vidí Míru, který se topí a prázdný kočárek na souši. Vypadá to, že Markétka je ve vodě s Pátkem. Začne zachraňovací akci číslo dvě.

Podívejte se na celou scénu z 82. dílu Přístavu, ten můžete vidět už tento pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.