VIDEO: Já jsem ho radši majzla, hajzla, vypráví Milenka o Drtinovi

V minulém dílu Přístavu jste mohli vidět, že se Olga konečně přiznala, že si v Itálii někoho našla. José to tušil celou dobu. Druhý den sbalil děti a odjeli neznámo kam. Když se vrací domů, ví, že bude muset problém řešit. Podívejte se na video z pátečního Přístavu.

Ze záhadného cizince Drtiny se vyvrbil novinář, který pátrá po tajném dědictví. Drtina se rozhodl, že své volno trvající jeden měsíc stráví v Zátoce a bude stále objevovat. To však zneklidňuje všechny obyvatele Zátoky. Bude zase obcházet chaty? Milenka je vzteky bez sebe, když nese Drtinovi víno a zjistí, že s ním popíjí v jeho pokoji a přítelkyně Romana. Mili udělá scénu, Drtinovi uštědří výchovný pohlavek a jde žalovat Romanovi.

Tereza se o Drtinovi dozvídá, kdo vlastně je. Novinář pracuje v jednom z nejúspěšnějších kanadských deníků jako kulturní redaktor. Po několika letech kariéry ho však kultura tolik nezajímá a rozhodl se na měsíc vydat do Čech. Postavy Zátoky jako je například Milenka, Ouško, nebo Radim Pátek hodně zaujaly. Píše o nich krátké fejetony.

Kuchařka a uklízečka, Milenka, se bojí, že Drtina oblouzní Terezu. Roman však není žárlivý typ a snaží se spíše uklidnit rozlícenou Mili.

Podívejte se na celou scénu z pátečního dílu. Milenka zkrátka zase ztropila skandál!

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

VŠECHNY ODVYSÍLANÉ DÍLY MŮŽETE VIDĚT V NAŠEM ARCHIVU PRIMA PLAY.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.