VIDEO: Jak Mili žádá o peníze? Hodně vtipně...

Přístav II (6) – Jak přijmout peníze podle Mili

Co uvidíte během pátečního večeru na Primě? V Přístavu Mili dostala nový job. Tentokrát jde nabídka od Koblihy a je vysoce lukrativní - Mili bude placená za to, že nebude dělat nic! Podívejte se na exkluzivní video už teď!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Kobliha má zakázano od svého partnera Pepy cokoliv dělat, protože je těhotná. Jenže místní těhule z nicnedělání už začíná bláznit, a tak se rozhodla uplatit Milenku Pátkovou, aby mohla pracovat za ní. Mili totiž chodí zákaznicím Pepy mýt auta, aby byl jeho servis kompletní.

Kobliha chce auta mýt místo Mili, zatímco ta by se válela u nich doma a četla časopisy. Za odměnu by ještě dostala stejné peníze nejen od Pepy, ale i od Koblihy.

Takovému obchodu šetřivá Mili samozřejmě neodolá!

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Podívejte se na další dobrodružství z Přístavu už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.