Seriály a filmy

30. listopadu 2016 21:00

Petra Kloidová

VIDEO: Jak probíhalo loučení Johany a Petra? Byla to romantika?

Johanu čeká v 81. dílu Přístavu loučení s těmi nejbližšími. Odjíždí totiž na dva měsíce do Anglie. Jak proběhlo loučení? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu, jenž uvidíte ve 20.15 na Primě.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Johana se rozhodla, že vypiluje svou angličtinu a odjíždí do Anglie. Tentokrát ne jako au-pair, kterou dělala před dvěma lety, ale bude pracovat za barem. Anglie také byla několikrát tématem hádky mezi ní a Petrem. Petrovi se zkrátka to, že budou na dva měsíce od sebe, nelíbí. A dává to najevo i během loučení s Johanou.

Johaně se dostane dojemného rozloučení od rodičů. Marek jí dokonce uspořádá noční ohňostroj a Tereza předá velice praktický dárek pro každou ženu do divokého Londýna.

Romantické loučení? Ani omylem

A jak bude vypadat loučení s Petrem? Čekáte romantiku? Petr s Johanou další ráno zaspí o půl hodiny, a tak svoje poslední minuty spolu rozhodně neprožívají jako dva zamilovaní milenci, ale zcela prakticky – úprkem na letiště. Stihne Johana letadlo? A co bude po jejím odjezdu dělat Petr? Ten se cítí ztracen...

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Podívejte se na premiérový díl Přístavu už tento pátek na Primě ve 20.15.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.