Video: Jak reaguje Krupice na to, že Tereza o nich ví?

Marek má pro Krupici po pondělí velkou novinu a možná i dobrou zprávu. Zjistil, že Tereza chodí s Romanem. On má jako podváděný manžel uražené ego, Krupici se poněkud ulevilo. Co mu na celou situaci řekne?

Když Marek zjistil, že Tereza má poměr s jeho nejlepším kamarádem, vyhodil Romana z Přístavu. Za vším hledej ženu, v tomto případě je to však dokonce dvakrát. Marek podváděl Terezu s Krupicí, Tereza podváděla Marka s jeho nejlepším kamarádem. "Kamarád taky rád," dodává smutně Marek Skála, když všechno vysvětluje Krupici.

Krupice je z této informace velice zaskočená. Zajímavé je, že si nikdy nevšimla, že Roman má poměr s Markovou manželkou. Radí Markovi, aby byl v klidu. Krupice však netuší, že ji čeká ještě jedna nepříjemná chvilka a to rovnou s Markovou manželkou, která si s ní chce všechno vyřídit.

Odklad nového života

Vzdá to těsně před koncem Pavlína? Nebo se nenechá zastrašit životem a do nového života půjde tvrdě? Pavlíně trvalo několik let, než se odhodlala uvěřit, že její společný život s manželem Pepou už nebude mít dlouhého trvání. Pavlína potřebuje muže - světáka, k tomu se Pepa nepřibližuje ani na kilometry. K rozhodnutí utéct ze Zátokyji však pomohl nový muž ve strém životě. Ex - hokejka Marek Skála a majitel hospody Přístav.

Pepa Krupička nechce věřit tomu, že by se Pavlína rozhodla odejít jen tak a vinu vidí obou dvou "zrádcích". Opak je však pravdou. I tak se Pepa snaží oběma zničit životy svým zhrzením nadáváním a provokací, kterou si oba dva užívají jak doma, tak v hospodě. Pavlína se i přesto všechno rozhodla, že to s Pepou v té nejhorší chvíli vydrží a Pepovi pomůže postavit se (vysloveně) na nohy. Svůj vysněný nárat do Prahy proto odkládá na neurčito, stejně jako společný život s Markem.

Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15!

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.