VIDEO: Jaká je reakce Pepy na to, že má utajeného bratra?

Novinář Drtina, který se vrátil z Kanady a našel deník matky zjistil, že je nevlastním bratrem Pepy Krupičky (a to dobře utajeným). Kanadský novinář zpočátku nechtěl nic říkat, jeho přítelkyně ho však přemluvila, aby to Pepovi řekl. Jeho reakce? Podívejte se na video.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Máme pro vás exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu. Drtina se nakonec rozhodl přečíst úryvek deníku jeho matky, která kdysi se svou rodinou utekla do Kanady. Novinář se vrátil po její smrti, aby našel matčiny pozůstalosti v Zátoce, kde kdysi měli chatu. Ty se našly u Krupičkových ma půdě. Z deníku se ukázalo, že Drtinova matka v Zátoce prožívala chvíle zakázané lásky.

Drtina zjistil ze zápisků své matky, že má nevlastního bratra. Když přečtě Pepovi první úryvek, Pepa se začne radovat a pořádně bláznit!

V Přístavu se chystá pořádná párty! Podívejte se na scénu ze 71. dílu.

Celý Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl ho na PrimaPlay

Sdílejte článek
Štítky radost reakce bratři

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.