VIDEO: Jaká je reakce Pepy na to, že má utajeného bratra?

Novinář Drtina, který se vrátil z Kanady a našel deník matky zjistil, že je nevlastním bratrem Pepy Krupičky (a to dobře utajeným). Kanadský novinář zpočátku nechtěl nic říkat, jeho přítelkyně ho však přemluvila, aby to Pepovi řekl. Jeho reakce? Podívejte se na video.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Máme pro vás exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu. Drtina se nakonec rozhodl přečíst úryvek deníku jeho matky, která kdysi se svou rodinou utekla do Kanady. Novinář se vrátil po její smrti, aby našel matčiny pozůstalosti v Zátoce, kde kdysi měli chatu. Ty se našly u Krupičkových ma půdě. Z deníku se ukázalo, že Drtinova matka v Zátoce prožívala chvíle zakázané lásky.

Drtina zjistil ze zápisků své matky, že má nevlastního bratra. Když přečtě Pepovi první úryvek, Pepa se začne radovat a pořádně bláznit!

V Přístavu se chystá pořádná párty! Podívejte se na scénu ze 71. dílu.

Celý Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl ho na PrimaPlay

Sdílejte článek
Štítky radost reakce bratři

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.