VIDEO: To je Itálie! Mili řekla Drakovi, co si o něm myslí

Přístav II (8) – Mili dává výpověď

Schylovalo se k tomu už dlouho a nikdo se tomu nemůže divit. Mili bouchly saze a odchází z Přístavu. Před tím však řekne Drakovi, co si o něm myslí. To si poslechněte v exkluzivní scéně. Celý Přístav uvidíte v pátek na Primě!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili dává výpověď

Po ošklivé hádce, která nenechala spát ani Draka se Mili druhý den vrací do Přístavu a Draka ani nepozdraví. Ve dveřích se s ním pohádá znovu před celou hospodou. Mili uráží Draka, Drak uráží ji. Atmosféra je už tak vyhrocená, že se Mili rozhodne udělat razantní řešení - dává výpověď.

Uplakaná jde za Pepou, kde se mu svěřuje, že místo kuchařky z Přístavu z ní bude internetová hvězda. Z jejího odvážného činu není šťastný ani Radim Pátek, její manžel, který viděl v Přístavu jeden hezký povedený finanční příjem. Co teď bude Mili dělat?

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Máme pro vás upoutávku na celý díl:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.