VIDEO: Johana bojuje proti vlastní mámě. Ta nemá Petra v lásce!

Přístav - Překvapení

V pondělní v Přístavu se Roman bude snažit poděkovat Tereza velice okouzlujícím způsobem. Mimojiné ji vezme i na procházku v Zátoce. Ta se ale příliš nepovede, protože ti dva potkají Johanu s Petrem.

"Ten bude samá ženská," vykřikuje panovačná Tereza Skálová druhé ráno v Přístavu. V noci ji totiž probudili mládežníci v mírně podnapilém stavu - Johana s Petrem. Petr se u Terezy tedy příliš dobře nezapsal.

Tereza však z jeho "povolání" muzikanta usuzuje, že nebude o co stát. Muzikanti jsou totiž pořád na cestách, na každém prstu mají deset fanynek a do závazků se příliš nehrnou. Tyto argumenty štastnou Johanu strašně rozčílí, s mámou přestane mluvit.

Když se Johana s Petrem potkají na procházce s Romanem a Terezou dojde k poměrně nepříjemné konverzaci.

...My však stále nechápeme, co má Romanovo jednání (ty utajené květiny a oběd až pod nos) znamenat. Podívejte se na video.

Co dalšího uvidíte v pondělí?

Přístav uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.