VIDEO: Johana bojuje proti vlastní mámě. Ta nemá Petra v lásce!

Přístav - Překvapení

V pondělní v Přístavu se Roman bude snažit poděkovat Tereza velice okouzlujícím způsobem. Mimojiné ji vezme i na procházku v Zátoce. Ta se ale příliš nepovede, protože ti dva potkají Johanu s Petrem.

"Ten bude samá ženská," vykřikuje panovačná Tereza Skálová druhé ráno v Přístavu. V noci ji totiž probudili mládežníci v mírně podnapilém stavu - Johana s Petrem. Petr se u Terezy tedy příliš dobře nezapsal.

Tereza však z jeho "povolání" muzikanta usuzuje, že nebude o co stát. Muzikanti jsou totiž pořád na cestách, na každém prstu mají deset fanynek a do závazků se příliš nehrnou. Tyto argumenty štastnou Johanu strašně rozčílí, s mámou přestane mluvit.

Když se Johana s Petrem potkají na procházce s Romanem a Terezou dojde k poměrně nepříjemné konverzaci.

...My však stále nechápeme, co má Romanovo jednání (ty utajené květiny a oběd až pod nos) znamenat. Podívejte se na video.

Co dalšího uvidíte v pondělí?

Přístav uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.