VIDEO: Johana začíná být hysterická. Petr raději nepřijde domů!

Vztah Petra a Johany se nikdy nenesl na růžovém obláčků bez problémů. Johana se stále nemůže smířit s tím, že Petrův život se častěji odehrává na pódiu s fanynkami než s ní. Jejich hádky jsou čím dál tím vyhrocenější.

Další téma hádky je momentálně Petrovo ponocování a paření po koncertech. Zatímco Johanka sedí každý večer u právnických skript, Petr tráví večery na párty společně s alkoholem. Domů chodí pozdě v noci a opilý.

Johana už to nemůže vydržet, a tak zase vybuchne. Problém je i to, že Petrovi kumpány vůbec nezná, netuší tak, s kým přesně tráví večer. Petr už Johanu neuklidňuje a nevysvětluje. Už je tak otrávený z jejích scén, že na jedovaté poznámky Johany reaguje podrážděně.

Johana nedávno napsala na jeho facebookovou stránku pro fanoušky krátký vzkaz, z kterého Petr sám nevyšel v dobrém světle. Petr se s Johanou znovu pohádal. Hádky však stále pokračují a vyhrocují se.

Negativní atmosféru zaznamenala i Tereza Skálová, která se raději jela "uklidit" na pár dní do Přístavu, aby nemusela přihlížet takovým hádkám.

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.