VIDEO: Jonáš ukradne Mili post šéfkuchaře. Zná na ni totiž skvělou fintu!

Milenka si brousí zuby na post šéfkuchařky v Přístavu během lovecké hostiny. Do doby, dokud se neobjeví dr. Jonáš se svými kuchařkami připravený chopit se nože. Mili se svého postu ale nechce jen tak vzdát. Jenže místní zubař zná fintu, jak kuchařku přemluvit, aby ho poslouchala na slovo.

Podívejte se na střih z pátečního dílu, který uvidíte ve 20.15. Milenka Hrdá se svým jménem chodí momentálně po celé Zátoce hodně stylově. Je pyšná na to, že se brzy stane paní Pátkovou a začíná řešit i záležitosti okolo svatby. Třeba to, kde svatbu s Pátkem budou mít, nebo jaké svatební šaty si bude moci pořídit. Pátek ji však nechce na svatební šaty dát ani korunu.

Jak ukrást Milence post?

Naštestí má Milenka i jiné povinnosti jako blížící se loveckou hostinu. Přípravy na lovecké hody ze sraženého divočáka vrcholí. V kuchyni Přístavu to vře, protože Milenka chce být šéfovou kychyně, jak jí říká Tereza Skálová, ale objeví se tu i dr. Jonáš. Ten už své kulinářské schopnosti v Přístavu jednou předvedl a chystá se znovu, což se Milence vůbec nelíbí. Nastane pořádný souboj, jenže dr. Jonáš ji rychle přemluví.

Víte čím? Trochu vám napovíme fotografií a kouzelným slovíčkem ZADARMO.

Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu. Ten můžete sledovat pravidelně každý pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.