VIDEO: José a Ivana se spolu opijí. Dají to dohromady?

José a Ivanu pojí jedna tajná společná noc. Tenkrát si řekli, že se to už opakovat nebude. José je teď úplně sám a Ivana mu přišla zlepšit náladu. Nakonec to byla však ta dvanáctiletá whiskey, která povolila otěže jejich vztahu. Podívejte se na celou scénu z pátečního dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Zátoka žije drbem. Nešlo si nevšimnout, že José se odstěhoval do Přístavu a kolem sebe už nemá ani děti. Lidé se začali vyptávat. Ivana se dozví, že José už vztah s Olgou oficiálně ukončil a jde se přeptat Josého, zda je vše v pořádku. José ji drsně odbyde, protože se pár sekund před tím ošklivě pohádal s Olgou po telefonu. Ivana je z Josého chování dost vyděšená, dokonce nechala Romanovi stovku spropitného.

José se chce Ivaně revanšovat tím, že ji pozve na svou dvanáctiletou whiskey. Během večera však dojde k velkému nedorozumnění.

Ivana má viditelně výčitky svědomí, protože se za chvíli bude vdávat. Nebo se možná bojí toho, co k Josému doopravdy cítí?

Na to se podívejte ve scéně z pátečního dílu Přístavu.

Podívejte se na páteční scénu z Přístavu!

Vše uvidíte již v pátek na Primě ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky výčitky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.