VIDEO: Kobliha měla baječné probuzení s Milenkou!

Kobliha vášnivou noc s Pepou Krupičkou nakonec neprožila. V Přístavu se probouzí sama s Milenou, která pro ni má opravdu speciální snídani a pár rad do života tomu. Podívejte se na páteční scénu z Přístavu.

Již tento pátek na Primě ve 20.15 uvidíte další pokračování příběhu Krupičky a Koblihy. Jak to bude dál vypadat? A co si má Kobliha myslet o tom, že ji Pepa opustil a nechal v Přístavu celou noc samotnou?

Jana oblihová má po probuzení mnoho otázek a nezná na ně odpovědi. A na ty jí možná odpoví Milena, která od pana K. (pochopíte ve videu) přinesla několik obrovských koblih k snídani.

Pepa na Koblihu chtěl zapůsobit a připravil ji romanticky vyzdobený pokoj, kde po hezké večeři přespala. Kobliha však narazila, když chtěla, aby s ní Pepa strávil noc. Pepa se noblesně vypařil a ani v druhý den ráno není k zastižení.

Galantní gesto se však v tomto případě minulo účinkem. Kobliha si začíná myslet, že má Pepa nějaké sexuální problémy. S její myšlenkou se svěří Tereze, která se Pepy přímo zeptá. A vy se můžete těšit na parádní mužská gesta a dokazování mužnosti!

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky zklamání

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.