Seriály a filmy

25. listopadu 2015 09:07

Petra Kloidová

VIDEO: Krupice má pro Marka dárek, který je má sblížit

Přístav – Krupice má pro Marka tajný dárek

Marek si zadělává na pořádný problém. Vypadá to totiž, že s Krupicí je na tom zatím ještě nevinně, ovšem dlouho toto stadium nepotrvá. Zatím probíhají letmé dotyky a krátké polibky. Pavlína Markovi dokonce dala dárek, který je má sblížit.

Pepa Krupička a většina Zátoky si jejich "vztahu" naštěstí nevšimla. S hrůzou se však bojíme, kdy na to přijde místní hlídač pořádku Radim Pátek. Marek se totiž objevuje v chatě Krupičky, kde má Pavlína své kadeřnictví, čím dál tím častěji.

Toho si všiml i Roman, jenž si z Marka pořádně utahuje. Majitel hospody totiž tvrdí, že láska už v jeho věku neexistuje. Všechno však nasvěčuje opaku. Roman má sice sám máslo na hlavě, ale Markovi přeje, aby se mu jeho touhy vyplnily.

Pavlína, manželka Pepy, sama se s sebou také bojuje. Pepu chtěla opustit a vrátit se zpět do Prahy, kam patří. Vzájemné city s Markem ji však možná znovu uvážou v Zátoce. Teď však chce ze Zátoky upláchnout znovu, to však uvidíte už ve středu.

Podívejte se na jedno utajené rendez vous v Zátoce a jejich první polibek a doteky.

Podívejte se na ukázku ze středečního dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.