VIDEO: Krupice není těhotná! Jak to?

Krupice je ve věku, kdy bude početí poněkud obtížnější než u dvacetiletých mladic. Když se tedy její první těhotenský test ukázal pozitivně, i přes to, že to neočekávala, měla velkou radost. Teď ale přišla fatální zpráva z vyšetření. Marek s Pavlínou dítě nečekají.

Markovi sice dlouho netrvalo, aby si zvykl na to, že mu někdo bude znovu žvatlat do ucha slovo "tati", ale bylo vidět, že má radost hlavně za Krupici, která dítě ve svém věku už chtěla. Teď je všechno jinak. Oba dva jsou zklamaní a třískají s nimi rozporuplné pocity.

Marek takovou informaci zpracovává špatně, když mu přítelkyně v intimním rozhovoru oznámí, že její podezření na těhotenství se nepotvrdilo, myslí si, že je to pouze legrace. Krupici je tento rozhovor nepříjemný. Snaží se celou dezinformaci zamluvit. Dítě spolu stejně neplánovali, Marek by měl být přece rád.

Jenže Marek si mezitím zvykl na myšlenku, že se mu na klíně bude zase pohupovat batole a bude mu říkat "tati". Markovi po takovém oznámení procházejí hlavou myšlenky chaoticky. Sám totiž musel Pavlínu k návštěvě gynekologa tlačit, Pavlíně se tenkrát nechtělo. Její těhotenství bylo neoficiální – z lékarny. Připravila Krupice na Marka lest? Chtěla tak vyzkoušet, zda bude někdy majitel Přístavu dobrým otcem?

Více uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě v seriálu Přístav!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.