VIDEO: Kuchtění Petra pro Johanu je roztomilost sama!

Johana má narozeniny a Petr připravuje tajnou oslavu společně s hostinou. Bude se konat kuchařská katastrofa? Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu.

Notebook na lince, kamarád k ruce a pohled, který říká: naprosto netuším, co dělám. To vás čeká už v pátek, kdy budete sledovat Petra, jak vaří s Lukášem pro Johanu a její rodinu.

Petrovo menu je následujicí - steaky, které ještě nikdy nedělal a dort. Ani v jednom chodu se necítí pevný v kramflecích. A Lukáš také nevypadá, že by v kuchyni trávil véíc než nutné množství času, aby se najedl.

Každopádně pro Johanu to bude velké překvapení. A co dostane Johana ke svým jednadvacátým narozeninám? To bude téma hádky mezi Terezou a Markem. Odnese to však i Krupice.

I oslava se někdy může pořádně zrvtnout. Podívejte se na snažení Petra a Lukáše. Jak myslíte, že jejich kuchtění dopadne? Bude to katastrofa, nebo se pánové nakonec vyhoupnou na pozici šéfkuchařů?

Jak jsme vás informovali, reálný Petr Lexa by takové vaření nejspíš zvládl levou zadní podle jeho Instagramu:

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte tento pátek v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky dárek hádka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.