Video: Managerka Sylva chce Josého. Co na to José?

Managerka Sylva, která pracuje pro umělce jako je stará Braunovka, ale i pro malíře Pivodu nebo jeho syna Dana jako dětského herce, konečně odhalila svoje záměry. Tchýně Josého, Libuše měla pravdu. Podívejte se na video ze středečního Přístavu.

Libuše Drozdová momentálně funguje jako žárlivé oko manželky Olgy. José Pivoda má v manželství s Olgou velké problémy a Libuši je jasné, že některé ženy v Zátoce si nemohly nevšimnout, jak je malíř José charismatický muž. Proto ho pořádně hlídá.

O managerce Sylvě už dlouho mluví jako o té, která se pokouší Josého sbalit a samotné Sylvě je jasné, proč ji Libuše tolik nesnáší.

Přiznání Josému

Managerka Sylva je znovu hostem na statku u Drozdových. Přiveze unaveného Dana z natáčení filmu. Během intimního rozhovoru s Josém se mu Sylva svěří, že k němu něco cítí. José zpočátku její náznaky nepochopí, ale během popíjení vodky, mu opuštěná Sylva svoje záměry prozradí.

Jak se opuštěný José zachová? Podvede znovu manželku Olgu?

Co dalšího uvidíte ve středečním Přístavu?

To uvidíte už ve středu na Primě v Přístavu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.