VIDEO: Marek s Terezou tančí na Šakalí léta. Tereza se dozví, kdo je doopravdy Olga Drozdová

Roman odjel do Benátek na fotografickou zakázku za Olgou. Tereza zůstala osamělá v Přístavu, a tak s bývalým exmanželem stráví večer. Během toho se omylem dozví, co jí Roman zapomněl říct.

Před odjezdem Romana do Itálie došlo k malému nedorozumnění mezi ním a Terezou. Roman se Tereze nedovolal, aby jí řekl, že odjíždí. Tereza ho omylem zastihla v Přístavu. Drsnou soudkyni jeho chování trochu raní. Znamená to, že Romanovi na ní nezáleží? Proč jí nic neřekl?

Pravdou bohužel je, že Tereza netuší ještě jednu důležitou věc. Roman jí zapomněl sdělit, že s Olgou, za kterou odjíždí pracovat do Itálie, před lety chodil. Roman byl do Olgy hodně zamilovaný, a dokonce ji bývalý sukničkář požádal i o ruku. Vztah nakonec sám ukončil, protože měl nevyřešené účty s mafií a nechtěl ohrozit rodinu, kterou miloval.

Tereza o jeho minulosti vůbec netuší, Marek se během společného večera zmíní o tom, jak se Tereza ve vztahu s Romanem uvolnila, je trpělivější a tolerantnější. Málokdo by prý pustil Romana Mareše do Benátek s bývalou snoubenkou.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.