VIDEO: Marek s Terezou tančí na Šakalí léta. Tereza se dozví, kdo je doopravdy Olga Drozdová

Roman odjel do Benátek na fotografickou zakázku za Olgou. Tereza zůstala osamělá v Přístavu, a tak s bývalým exmanželem stráví večer. Během toho se omylem dozví, co jí Roman zapomněl říct.

Před odjezdem Romana do Itálie došlo k malému nedorozumnění mezi ním a Terezou. Roman se Tereze nedovolal, aby jí řekl, že odjíždí. Tereza ho omylem zastihla v Přístavu. Drsnou soudkyni jeho chování trochu raní. Znamená to, že Romanovi na ní nezáleží? Proč jí nic neřekl?

Pravdou bohužel je, že Tereza netuší ještě jednu důležitou věc. Roman jí zapomněl sdělit, že s Olgou, za kterou odjíždí pracovat do Itálie, před lety chodil. Roman byl do Olgy hodně zamilovaný, a dokonce ji bývalý sukničkář požádal i o ruku. Vztah nakonec sám ukončil, protože měl nevyřešené účty s mafií a nechtěl ohrozit rodinu, kterou miloval.

Tereza o jeho minulosti vůbec netuší, Marek se během společného večera zmíní o tom, jak se Tereza ve vztahu s Romanem uvolnila, je trpělivější a tolerantnější. Málokdo by prý pustil Romana Mareše do Benátek s bývalou snoubenkou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.