VIDEO: Marek se ztratil! Všichni se bojí, aby si něco neudělal!

Ve shonu, kdy se v Praze u Skálových balí Johanka s Petrem na víkendové hory, zvoní Romanovi telefon. Marek neotevřel hospodu a nikdo neví, co se s ním děje. Štamgasti se obávají nejhoršího. Marek má totiž plno důvodu, proč všechno zabalit.

Důvodů, proč by se Marek na všechno mohl vykašlat, je hned několik. Na tom se shodli všichni štamgasti stepující v zimě před zavřeným Přístavem. Právě se rozvádí se svou manželkou, jeho přítelkyně žije v Praze a do hospody, kterou napůl koupil s Romanem nikdo nechodí.

Aby toho nebylo málo, Roman mu odloudil manželku. Marek tak ztratil v jeden moment nejlepšího kamaráda a největší lásku (ikdyž ta, jak musíme uznat, už dlouho pouze zkomírala). Telefonát Romana zastihne u Skálových v bytě, kde se Johana s Petrem balí na lyže. Johana se o otce bojí a odmítá odjet, dokud nebudě vědět, že je táta v pořádku.

Tereza před vlastní dcerou musí hrát, že je nad věcí, sama ale umírá strachem, aby se Markovi, věčnému smolařovi, nic nestalo. Roman se rozhodne okamžitě vyrazit do Zátoky.

Jak to dopadne? Podívejte se už teď exkluzivně na scénu z pondělního dílu Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě!

Chcete vidět fotografie focené Kateřinou Kairou Hrachovcovou?

Sdílejte článek
Štítky strach útěk odchod

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.