Seriály a filmy

20. listopadu 2015 09:58

Petra Kloidová

VIDEO: Marek ztrácí nervy, chce Krupici!

Přístav – Marek chce udělat něco bláznivého

Když si Tereza v noci vyrazí s Romanem na noční vyjížďku, Markovi dojde spoustu věcí. Cítí se zklamaný a zranitelný. Jeho nejlepší kamarád se snaží o jeho vlastní ženu. A Marek rázem neví, co se s sebou. Hledá však jjnde, než by měl. U Krupice. Podívejte se na pondělní scénu.

Nejenže je Marek zklamaný ze svého manželství, které nechal až příliš dlouho u ledu, ale i ze svého nejlepšího kamaráda. Toho si je Tereza vědoma a dává mu to pořádně sežrat. Návrat Krupice k Pepovi ho také příliš nepotěšil. Během jednoho večera Krupici nařkne z toho, že nemá sílu Pepu opustit. Pohádají se, ale Marek se přijde podívat. Ve chvíli, kdy je Pepa s autem před chatou, se Marek odváží udělat něco velice nezvyklého.

Zakázané touhy

Podle všeho se Marek řítí do pořádného problému. Jeho odvážná reakce směrem ke Krupici je sice obdivuhodná, ale naprosto na špatném místě. Dovede si Marek vůbec představit, co by rozpoutal za peklo, kdyby se jeho touhy vyplnily?

Podívejte se na ukázku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.