VIDEO: Milenka dostala psotník! Dnešní ženy jsou prý k ničemu!

Přístav je momentálně plný slaměných vdovců. Muži jsou zkrátka na konci světa opuštění, i když někde tam v dáli má každý svou ženu. Milenka toto už dlouho pozoruje a během jedné krizové situace zkrátka vybuchla a udělala scénu! Podívejte se na video z pátečního dílu.

Hlavní postava seriálu Přístav zažije tu největší bolest. Marka Skálu totiž rozbolí příšerně zub. Vodka ani kloktání heřmánku nepomáhá a Marek se probouzí v noci s neuvěřitelně nateklou tváří. Pomůže buď pražská ambulance, nebo dr. Jonáš. Jenže Marek doma nemá nikoho, kdo by se o něj po náročném zákroku staral.

Osamělí vlci v Přístavu

Když se Marek dobelhá zpátky do Přístavu, vypadá příšerně. Milenka je vzteky bez sebe, když vidí omámeného Marka Skálu po vytrhnutí osmičky. Marek nemá nikoho, kdo by se o něj teď hned postaral. Krupice pracuje v Praze. Nejinak je na tom i José, jenž má pracující manželku v italských Benátkách. A Roman Mareš dojíždí za svou přítelkyní také do Prahy.

Samota je jedno negativum života osamoceného "mořského vlka" v Zátoce. A Milenka, jež je ostatním mužům vždy při ruce, má všeho dost. Ptá se sama sebe, co se stalo s obětavými ženami, jež vždy pomáhaly svým manželům?

To vše uvidíte v pátek na Primě ve 20.15! Těšte se na seriál Přístav!

Co uvidíte v 51. dílu?

Sdílejte článek
Štítky scéna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.