VIDEO: Milenka dostala psotník! Dnešní ženy jsou prý k ničemu!

Přístav je momentálně plný slaměných vdovců. Muži jsou zkrátka na konci světa opuštění, i když někde tam v dáli má každý svou ženu. Milenka toto už dlouho pozoruje a během jedné krizové situace zkrátka vybuchla a udělala scénu! Podívejte se na video z pátečního dílu.

Hlavní postava seriálu Přístav zažije tu největší bolest. Marka Skálu totiž rozbolí příšerně zub. Vodka ani kloktání heřmánku nepomáhá a Marek se probouzí v noci s neuvěřitelně nateklou tváří. Pomůže buď pražská ambulance, nebo dr. Jonáš. Jenže Marek doma nemá nikoho, kdo by se o něj po náročném zákroku staral.

Osamělí vlci v Přístavu

Když se Marek dobelhá zpátky do Přístavu, vypadá příšerně. Milenka je vzteky bez sebe, když vidí omámeného Marka Skálu po vytrhnutí osmičky. Marek nemá nikoho, kdo by se o něj teď hned postaral. Krupice pracuje v Praze. Nejinak je na tom i José, jenž má pracující manželku v italských Benátkách. A Roman Mareš dojíždí za svou přítelkyní také do Prahy.

Samota je jedno negativum života osamoceného "mořského vlka" v Zátoce. A Milenka, jež je ostatním mužům vždy při ruce, má všeho dost. Ptá se sama sebe, co se stalo s obětavými ženami, jež vždy pomáhaly svým manželům?

To vše uvidíte v pátek na Primě ve 20.15! Těšte se na seriál Přístav!

Co uvidíte v 51. dílu?

Sdílejte článek
Štítky scéna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.