VIDEO: Milenka Pepy se znovu objevila na scéně, narazila na Koblihu!

Pepa před několika měsíci učinil zásadní rozhodnutí a domů si nastšhoval novou přítelkyni Koblihu s její dcerou. O tom se však nedoslechla manželka jeho konkurence, která za Pepou kdysi chodila. Podívejte se na zábavnou scénu z pátečního dílu Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Když Pepu opustila manželka Krupice, nebyl dlouho sám. O jeho hodné povaze věděly všechny ženy v okolí, navíc si rozjel skvěle naplánovaný byznys "automechanik pro dámy". Vysoká brunetka byla jednou z jeho obdivovatelek a rozhodně neskončilo jen u "obdivování" Pepových vlastností.

Vtipné nedoruzumnění a nadhled

Takže když se Pepova milenka vrací na místo činu po několika měsících s vínem a dezerty, najde v chatě ráznou Koblihu. Kobliha v jeden moment vůbec netuší, kdo vysoká bruneta je. Pravda však vyjde na povrch poměrně rychle, protože bývalá milenka si spletla s tou současnou s uklizečkou.

Jak přijme Kobliha fakt, že nějaká milostná minulost Pepy vůbec existuje? A co na to milenka, jež dost hořkým způsobem zjistila, že Pepa už je nějakou dobu zadaný?

Přístav uvidíte na Primě už v pátek večer ve 20.15!

Podívejte se na celý díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.