VIDEO: Milenka Pepy se znovu objevila na scéně, narazila na Koblihu!

Pepa před několika měsíci učinil zásadní rozhodnutí a domů si nastšhoval novou přítelkyni Koblihu s její dcerou. O tom se však nedoslechla manželka jeho konkurence, která za Pepou kdysi chodila. Podívejte se na zábavnou scénu z pátečního dílu Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Když Pepu opustila manželka Krupice, nebyl dlouho sám. O jeho hodné povaze věděly všechny ženy v okolí, navíc si rozjel skvěle naplánovaný byznys "automechanik pro dámy". Vysoká brunetka byla jednou z jeho obdivovatelek a rozhodně neskončilo jen u "obdivování" Pepových vlastností.

Vtipné nedoruzumnění a nadhled

Takže když se Pepova milenka vrací na místo činu po několika měsících s vínem a dezerty, najde v chatě ráznou Koblihu. Kobliha v jeden moment vůbec netuší, kdo vysoká bruneta je. Pravda však vyjde na povrch poměrně rychle, protože bývalá milenka si spletla s tou současnou s uklizečkou.

Jak přijme Kobliha fakt, že nějaká milostná minulost Pepy vůbec existuje? A co na to milenka, jež dost hořkým způsobem zjistila, že Pepa už je nějakou dobu zadaný?

Přístav uvidíte na Primě už v pátek večer ve 20.15!

Podívejte se na celý díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.