VIDEO: Milenka radí, jak na kluky!

Přístav - Milenka radí

Lukáš chce Johanu, ta však chce Petra, ale Petr nechce ji. Staletý problém, který se opakuje. A naše hrdá Milenka má na všechno radu ze svého života. Jak sama přiznala, s muži toho vyzkoušela už hodně, co proradí Johaně? Podívejte se na video.

Přístav uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Milenka má momentálně i jinou roli než jen jako uklizečka v Přístavu. Viděla, že se Lukáš snaží Johanu sbalit, jenže Johana má zájem o Petra, který ji zase nechce. Milenka se rozpomínala na všechny muže, kteří ji měli a odhodili ve chvíli, kdy je přestala bavit. "Nebylo jich moc, to bych spočítala na prstech jedný ruky...tak patnáct, dvacet...," zamýšlí se. Nevinná Johana je v šoku.

Staletá problematika Johany, která chce někoho, kdo ji nechce, má podle Milenky řešení. Prvotní problém u Johany je podle ní v tom, že se neumí oblékat.

Což je s divokým vkusem Milenky poněkud úsměvné. Milenka se však nenechá a Johaně dokonce půjčí šaty a ukáže, jak má chodit. Pomůže to?

Podívejte se na celou humornou scénu z pondělního Přístavu už teď na Primě!

Co uvidíte v pondělí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.