VIDEO: Milenka ukazuje Pepovi, jak se vypořádat s Krupicí

Pondělní Přístav ukáže všem se zlomeným srdcem, jak se hodně rychle odmilovat. Takovou psyhologickou pomůcku vymyslela Milenka a ukázala ji zlomenému Pepovi. Pepo, zkrátka se od Pavlíny odstřihni!

Milenka začala chodit k Pepovi Krupičkovi uklízet a vařit, aby se Pepa v té záplavě nepořádku jako slaměný vdovec, který čeká na rozvod, neztratil úplně. Pepa potřebuje hlavně společnost, protože jinak svůj čas tráví tím, že kouká fotky, které zachycují společné chvilky s jeho Pavlínkou.

Milenka se na jeho skleslost nemůže dál dívat a poradí mu psychologickou pomůcku, jak se rychle vyhrabat z bolestivého rozchodu. "Pepo, prostě ji odstřihni, odšmikni ji hlavu a šlus," radí Milenka během hledání nůžek.

"Pavlíno, odstřihávám se od tebe," rituálně křičí Pepa po celé chatě. Je otázka, jestli to pomůže. Pepa se totiž chystal budoucí exmanželku u soudu zcela oškubat. Právnička, které se říká Hyena ho nakonec ovšem odmítla, protože Pavlína chodí s manželem Terezy, její dobré známé.

Servis pro ženy

Je však zcela jasné, že Pepa trpí absencí ženy v jeho životě. Minule se pokoušel o sblížení s placenou společností (láska k Pavlínce byla silnější, takže pokus byl zcela marný), ale tentokrát jeho osobní život možná rozjede jeho originální byznys. Pepa totiž rozjíždí autoservis pro ženy.

Chcete vidět fotografie focené Kateřinou Kairou Hrachovcovou?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.