VIDEO: Milenku chtějí vyhodit, a tak se svlékne!

Přístav - polonahá Milenka

Postava Milenky je asi nejkomediálnější charakter v celém Přístavu. V pondělí se můžete těšit na několik povedených scén. Teď se podívejte na to, jak Milenka "elegantně" vyřešila situaci, kdy ji chtěli z Přístavu vyhodit! Celou scénu z pondělního Přístavu najdete tady.

Přístav uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Přístav jako správnou hospodu čeká dalšá náročná párty. Olga konečně porodila holčičku Klárku a José zapíjí její zdraví. "Ta nebude mít v životě ani angínu," dušuje se opilý Marek Skála v kuchyni, když párty v časných ranních hodinách končí. Druhý den je pro něj ovšem daleko náročnější než by sám čekal. Kocovina ho dostane a nejen ta!

Milenka v prádle

Když druhý den přijde do práce Milenka, která zase tolik nepila a uvidí obrovskou spoušť, žádá si poloviční příplatek za mytí nádobí. Marek s obrovskou kocovinou s ní začne hádku, kterou nakonec vyhrají oba dva. Divíte se? Marek chce, aby odešla a přizná, že ji přijmul jen kvůli tomu, že se na ní pěkně kouká. Milenka se rozhodne jednat a začne vařit ve spodním prádle!

Podívejte se na celou humornou scénu z pondělního Přístavu už teď na Primě!

Co uvidíte v pondělí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.