VIDEO: Mili chce dítě! Jak Radima přemluví?

V Pátek večer začnou Mili tikat biologické hodiny. Mít dítě je pro Radima ale problém. Hlavně ten finanční. Jak se ho pokusí Milenka přemluvit? Podívejte se na video z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Mili se podezřele ochomýtá okolo malé Markétky, dvouleté dceři Ivany Braunové. Ačkoliv si Milenka svůj sen nedávno splnila – konečně se po mnoha úskalích vdala za svého Radima Pátka, chce něco nového.

Nejslavnější šetřílek ze Zátoky se se svatbou plácl přes kapsu. A to všechno kvůli Mili a jejímu štestí. Ale jak se říká, žena nikdy nedá pokoj, dokud to nedostane a Mili má novou touhu a životní plán. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že je to dítě. Mili je zatím bezdětná, zatímco Radim už jednoho syna má. Ten už je skoro dospělý a Radim na něj podle Mili platí opravdu hodně – celou jednu tisícovku za měsíc!

Mili je jasné, že Radim si dítě rád odpustí kvůli finanční stránce. A tak to na něj zkusí jinak – už si vůbec Radim spočítal kolik stojí antikoncepce?

Vše uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky dítě finance miminka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.