VIDEO: Mili má radost! Podle prvních fanoušků je žena s velkým Ž

Přístav II (7) – Mili je šťastná žena s velkým Ž

Kariéra Mili dostává velké grády. Martin ji navrhl, aby s ním začala točit videa o vaření a Mili s prvním videem má nečekaný úspěch! Podívejte se na její radost v exkluzivním videu z pátečního večera!

Martin dal nedávno na internet video Mili, která vaří ve své práci a nachytá ji u toho její šéf. Drak je samozřejmě správně vytočený a vykáže Martina z kuchyně, zatímco Mili do něj cpe její knedlíky. Video má překvapivý úspěch a Mili zaplavily pozitvní komentáře na její osobu.

Je rozhodně jasné, že Mili je teď druhou nejznámější osobou ze Zátoky, hned po Drakovi, který se samozřejmě pravidelně objevuje v reklamách. Mili má z pozitivnách ohlasů neuvěřitelnou radost a Martin z ní obrovskou legraci.

Podívejte se na exkluzivní video z Přístavu už teď!

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.