VIDEO: Mili má radost! Podle prvních fanoušků je žena s velkým Ž

Přístav II (7) – Mili je šťastná žena s velkým Ž

Kariéra Mili dostává velké grády. Martin ji navrhl, aby s ním začala točit videa o vaření a Mili s prvním videem má nečekaný úspěch! Podívejte se na její radost v exkluzivním videu z pátečního večera!

Martin dal nedávno na internet video Mili, která vaří ve své práci a nachytá ji u toho její šéf. Drak je samozřejmě správně vytočený a vykáže Martina z kuchyně, zatímco Mili do něj cpe její knedlíky. Video má překvapivý úspěch a Mili zaplavily pozitvní komentáře na její osobu.

Je rozhodně jasné, že Mili je teď druhou nejznámější osobou ze Zátoky, hned po Drakovi, který se samozřejmě pravidelně objevuje v reklamách. Mili má z pozitivnách ohlasů neuvěřitelnou radost a Martin z ní obrovskou legraci.

Podívejte se na exkluzivní video z Přístavu už teď!

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.