VIDEO: Mili má teorii o ženské svobodě, poslechněte si ji!

70. díl Přístavu bude ve znamení ceremoniálu. Svatba Ivanky Braunové se stane poněkud napínovou ve chvíli, kdy má nevěsta pořádné zpoždění. Svatebčané a hlavně ženich začínají být nervózní a Mili se vytasí s terorií o svobodě. Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního Přístavu!

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Ivanka Braunová s Mírou Šimáčkem plánovala dlouho svatbu a konečně přišel den D. Svatebčané čekají u romantického kostelíku a ženich Míra začíná přešlapovat. Nevěsta nikde. Mili se snaží zachránit situaci svým vlastním stylem a prozradí něco o ženské tradici těsně před svatbou. Ženy podle ní musí naposledy obejmout svobodu!

Mili ji ale samozřejmě před svou vlastní svatbou objímat nemusela, protože i uvázaná řetězem by se přece s Radimem Pátkem cítila svobodně! Její slova samozřejmě příliš nepovzbudila Míru Šimáčka, jenž si musel v hlavě během čekání přehrávat všechny hádky s Ivanou. Opravdu Ivana jako nevěsta nedojede?

Pravdou je, že Ivanu těsně před obrřadem překvapí José, jenž má na svatbu vstup zakázan. A nutně jí potřebuje něco říci...

Další premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15. Hned po odvysílání ho najdete na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.