VIDEO: Mili Vanilli má další videorecept! Dávejte lajky!

Přístav II (8) – Mili natáčí další video

Po úspěšném prvním videu, které Mili natáčela tajně v kuchyni Přístavu, musí natočit další. Ukázalo se, že Mili má problém nejen se svou internetovou přezdívkou, ale i se svými sledovateli. Podívejte se na exkluzivní video.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Poté, co Mili natočila druhé video u ní doma v chatě, se ukázalo, jak je internet nestálý a lidé na něm umí být pořádně zlí.

Brabec na talíři

Knedlíková pizza nikoho nezaujala, a tak musí Mili, jež stále hledá svou youtube přezdívku, nastoupit znovu do české jídelní klasiky. Tentokrát se vrhne na moravské vrabce a na konci videa pro vás má i krásné ponaučení ze života!

Ukázalo se, že její fanoušci nechtějí obyčejnou kuchyni, ale líbí se jim ta profesionální z Přístavu. Mili tak bude muset porušit zákaz, který dostala od Draka, že natáčet se v Přístavu rozhodně nic nebude. Jak to dopadne?

Podívejte se na další exkluzivní scénu z Přístavu, který uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Máme pro vás upoutávku na celý díl:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.