VIDEO: Mili Vanilli má další videorecept! Dávejte lajky!

Přístav II (8) – Mili natáčí další video

Po úspěšném prvním videu, které Mili natáčela tajně v kuchyni Přístavu, musí natočit další. Ukázalo se, že Mili má problém nejen se svou internetovou přezdívkou, ale i se svými sledovateli. Podívejte se na exkluzivní video.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Poté, co Mili natočila druhé video u ní doma v chatě, se ukázalo, jak je internet nestálý a lidé na něm umí být pořádně zlí.

Brabec na talíři

Knedlíková pizza nikoho nezaujala, a tak musí Mili, jež stále hledá svou youtube přezdívku, nastoupit znovu do české jídelní klasiky. Tentokrát se vrhne na moravské vrabce a na konci videa pro vás má i krásné ponaučení ze života!

Ukázalo se, že její fanoušci nechtějí obyčejnou kuchyni, ale líbí se jim ta profesionální z Přístavu. Mili tak bude muset porušit zákaz, který dostala od Draka, že natáčet se v Přístavu rozhodně nic nebude. Jak to dopadne?

Podívejte se na další exkluzivní scénu z Přístavu, který uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Máme pro vás upoutávku na celý díl:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.