Seriály a filmy

10. listopadu 2015 07:59

Petra Kloidová

VIDEO: Muchlování Petra a Johany překazí jeho první holka!

Přístav - Kamarádka

Ve středečním Přístavu ve 20.15 na Primě uvidíte i to, že mužům se nedá tak úplně věřit. Ověřila si to i naivní Johana, která je vášnivě zamilovaná do Petra. V Přístavu se objeví jeho holka! Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu.

Johana a Petr se nedávno vrátili z hudebního festivalu jako zamilovaný pár. Petr tvrdil, že se s přítelkyní, která psala texty pro jeho kapelu, rozešel. Nebo ne?

V jejich kraťoučkém vztahu se už teď objevují první (za to pořádné) mraky na azurovém nebi. V Přístavu se objeví atraktivní bruneta, která se ptá po Petrovi. Marek Skála jí musí vyhovět, a tak jde pro záletného Petra. Johana udělá sebevražednou věc a rozhodne se dojít se s jeho expřítelkyní seznámit. Dole v restauraci však zjistí, že ta, kdo je úplně mimo, je ona sama.

Johana se dozví, že pro Petra je oficiálně pouze kamarádkou. S mladou textařkou se totiž ještě nerozešel. K celé scéně se nachomýtne Tereza Skálová, která má na amanta své dcery pořádnou pifku jako na "záletného muzikanta, který není pro rodinný život".

Podívejte se na středeční scénu Přístavu.

Přístav uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Co ještě uvidíte ve středu?

Sdílejte článek