VIDEO: Mužská rozprava o ženách mezi Pátkem a Jonášem nabídne perly!

Radimovi Pátkovi to poslední dobou v životě hodně nevychází. Vypadá to, že jeho manipulátorské schopnosti začínají uvadat, protože Milenka už s ním nechce ani svatbu, natož aby vedle něj spala. Radim to má u Milenky hodně nahnuté a Dr. Jonáš mu radí.

Dr. Jonáš totiž může, protože on má momentálně zkušenost rovnou s dvěma ženami naráz. Arleta ovšem přítomnost Dagmar neunesla a zmizela ze Zátoky. Když se vrátila, přišla s mužem a návrhem, že budou žít ve čtyřech. A to Dr. Jonáše opravdu vyděsilo.

Pátek má sice "jen" jednu ženu, která ho nadevše miluje, ale on nechce udělat ani jeden kompromis pro ní. Zkrátka to vypadá, že Radim je nejen lakomec, ale hlavně sobec, což si Milenka právě teď dost tvrdě uvědomila. Začalo to jejich hádkou, kdy ji Radim oznámil, že chce mít svatbu pro čtyři lidi a žádnou hostinu - jídlo si vyberou z menu Přístavu. Na to samozřejmě Mili odmítla přistoupit a rozhodla se jednat.

Doma tak už nebydlí, přespává buď u Krupičky, nebo v Přístavu. A Radim začíná chápat, že situace je vážná. Dokonce ji po domluvě Jonáše dvakrát přinese květinu (nejspíše kradenou, jak je Pátkovým zvykem).

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

To uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.