VIDEO: Na scénu se vrací "pan Lorenc" ze Samoty u lesa. Zedník Pyšta zase nepomůže!

Pan Lorenc byl na Samotě u lesa jedním z nejlacinějších zedníků v širokém okolí. Cihlu do ruky nevzal, ale postavil už tři vily! Tak takový je i Pyšta, bratranec Céčka, který se tu kdysi objevil jako pomocník Pepy Krupičky. Pyšta se na scéně objevuje znovu!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Radim Pátek pod nátlakem Ouška svolil k tomu, aby si novinář z Kanady, Drtina, mohl v jeho chatě prohlédnout a hledat dopisy od jeho matky, která je sem schovala, když celá jejich rodina emigrovala.

Chata Radima je zanesená harampádím a je na Drtinovi, aby je sám odstěhoval a vyhledal si, co potřebuje. Je však pod drobnohledem Radima Pátka, který si všechno zapisuje, aby se mu nic neztratilo!

Pyšta na scénu

Náhle se u Drtiny objeví zedník Pyšta, který je bratrancem Céčka, kamaráda Marla Skály. Pyšta viditelně nemá do čeho píchnout, a tak se nabídne, že pomůže. Ale všichni, kdo Přístav sledují už delší dobu, vědí, jak to dopadne.

Pyšta je totiž klasický "nemakačenko", zosobnění slavného pana Lorence ze Samoty u lesa. Kolik však Pyšta postavil už vil, to ví málokdo. Minimálně Pepa Krupička může říct, že ani jednu!

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu. Ten uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte v pátek v Přístavu?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.