VIDEO: Odjeď, řve na Olgu José

V minulém dílu Přístavu jste mohli vidět, že se Olga konečně přiznala, že si v Itálii někoho našla. José to tušil celou dobu. Druhý den sbalil děti a odjeli neznámo kam. Když se vrací domů, ví, že bude muset problém řešit. Podívejte se na video z pátečního Přístavu.

59. díl Přístavu jste mohli vidět, jak se Olga Drozdová přiznala svému slaměnému vdovci Josému, v Itálii si někoho našla. José miluje Olgu a trvalo mu hodně dlouho, než Olgu získal. Práva otce si musel vydobít, i dyž ho děti milovali přirozeně i jako kamaráda. Olga však odmítala uznat jeho otcovství hodně dlouho ze strachu. Po svatbě se dostalo Olze nabídky, která se neodmítá. Spravovat na několik měsíců svatební salon v italských Benátkách. José slibíl, že se v Čechách postará o děti.

Zatímco z něj byl slaměný vdovec, v Itálii se z Olgy stala úspěšná byznysmenka, která ale neví, kam dřív skočit. Ve všem ji tak pomáhal italský kamarád Ginno, z kterého se nakonec vyvrbil i perfektní partner. Olga chce žít v Itálii natrvalo a Josého už dál nechce.

Olga Josému oznámila, že si chce děti vzít do Itálie. José by je mohl samozřejmě vídat kdykoliv by chtěl. To však není tak jednoduché. José s něčím takovým rozhodně nesouhlasí. A dost ostře dá Olze najevo, že už nepatří do jeho života. Jediné, na čem mu záleží jsou jeho tři děti, které má s Olgou.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky děti hádka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.