VIDEO: Odjeď, řve na Olgu José

V minulém dílu Přístavu jste mohli vidět, že se Olga konečně přiznala, že si v Itálii někoho našla. José to tušil celou dobu. Druhý den sbalil děti a odjeli neznámo kam. Když se vrací domů, ví, že bude muset problém řešit. Podívejte se na video z pátečního Přístavu.

59. díl Přístavu jste mohli vidět, jak se Olga Drozdová přiznala svému slaměnému vdovci Josému, v Itálii si někoho našla. José miluje Olgu a trvalo mu hodně dlouho, než Olgu získal. Práva otce si musel vydobít, i dyž ho děti milovali přirozeně i jako kamaráda. Olga však odmítala uznat jeho otcovství hodně dlouho ze strachu. Po svatbě se dostalo Olze nabídky, která se neodmítá. Spravovat na několik měsíců svatební salon v italských Benátkách. José slibíl, že se v Čechách postará o děti.

Zatímco z něj byl slaměný vdovec, v Itálii se z Olgy stala úspěšná byznysmenka, která ale neví, kam dřív skočit. Ve všem ji tak pomáhal italský kamarád Ginno, z kterého se nakonec vyvrbil i perfektní partner. Olga chce žít v Itálii natrvalo a Josého už dál nechce.

Olga Josému oznámila, že si chce děti vzít do Itálie. José by je mohl samozřejmě vídat kdykoliv by chtěl. To však není tak jednoduché. José s něčím takovým rozhodně nesouhlasí. A dost ostře dá Olze najevo, že už nepatří do jeho života. Jediné, na čem mu záleží jsou jeho tři děti, které má s Olgou.

Podobné články

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky děti hádka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.