Video: Olga Drozdová jde za Ivanou. Vyškrábou si oči?

Přístav – Olga a Ivana si to vyříkají

Olga se postupem času dozvídá, co se dělo doma, když byla ona sama v nemonici. Do jejího rodinného revíru tak nestydatě nakoukla i další žena, která Josému pomáhala s malou Klárkou. Olga se však dozví další zajímavou věc a musí si to s Ivanou vyřídit osobně.

Olze to doma rozhodně neulehčují. Čerstvá matka si začíná všímat, jak je nahraditelná v již zaběhnutém domacím chodu celé rodiny.

Malí Drozdovi se chtějí přejmenovat! Touží být Pivodovi po tatínkovi, stejně jako jejich nová ségra Klárka. Co na to Olga? Toto ji rozhodně nepotěší.

Další ranou, kterou jí rodina uštědří je i fakt, že se José svěří Olze, že jejich dcera má nedostatek sebevědomí a myslí si, že je horší než její bratr. Možná si pamatujete na situaci, kdy s tímto přišla Ivana za Josém do Přístavu. José byl překvapený, stejně jako je teď Olga ještě více je tím, od koho se to José dozvěděl. Vypadá to, že Ivana patří do života jejího manžela.

Jejich malá dcera chce v učení šití u Ivany Braunové pokračovat, a tak je Olga Drozdová nucena to s Ivanou vyřídit. Dojde i na téma José. Podívejte se na ukázku ze středečního dílu.

Co dalšího uvidíte ve středu? Podívejte se na upoutávku:

Středeční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.