VIDEO: Pepa agresivně napadne Krupici v Přístavu!

Tak to je vrchol! Žárlivý Pepa, jenž se s Krupicí momentálně rozvádí, potká svou (ještě stále) manželku v Přístavu. Pepa se neudrží a bude muset dokonce zasahovat Marek.

Krupice začíná pravidelně Marka Skálu navštěvovat v Přístavu alespoň o víkendech. Během týdne žije a pracuje v Praze jako kadeřnice. Její vysněný život se tak stává realitou. S Markem si užívají společné chvíle, ale druhý den ráno má Krupice problém.

S Pepou se Krupice následně potká omylem v Přístavu. Pepa nemůže uvěřit vlastním očím, dojde mu, že Krupice s Markem tráví veškerý volný čas a společné noci. Zareaguje velice agresivně a zraní svou manželku. Marek bude muset zásahnout. Ochrání Krupici?

Rozvod manželů je na spadnutí

Krupice se v Praze potká s právničkou, která si říká hyena. Doktorka práv se zaměřuje hlavně na ženy, které se momentálně rozvádí. Je známá tím, že exmanžele svých klientek dokáže oškubat o každý halíř ve chvíli, kdy se ukáže, že přerozdělování majetku manželů nakonec opravdu v míru neproběhne. Krupice to však stále odmítá, ačkoliv má o co bojovat. S Pepou vlastní chatu, auto a nový dům, jenž Pepa koupil jako dárek pro Krupici. Právnička ji přemlouvá, že má o co bojovat, Krupice chce mít po všem hlavně klid a stále odmítá. A tak se právnička rozhodne jednat...

Přístav uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.