VIDEO: Pepa krutě vyhodí Krupici z domu!

Další scéna Pepy a Krupice na sebe po jeho násilném ataku nenechá čekat. Krupice si ve svém bývalém domově nechala pár dokladů, které nutně potřebuje k zaměstnání. Pepa se však zachová neskutečně sprostě. Podívejte se na video ze středečního dílu.

Krupice se nejdříve přihrne jako velká voda za Markem, aby ho mohla vášnivě políbit. Nepočítá však s tím, že ji i dnes bude čekat náročné setkání s jejím "brzy" budoucím exmanželem. Žádost o rozvod už putuje českou poštou přímo k Pepovi.

Když se Pepa s Krupicí potkají v chatě, vypadá to, že Krupička někoho čeká. Pepa si zahraje na tajemného a namluví Krupici, že je to žena. Pavlína se zachová šlechetně a popřeje mu hodně štestí v budoucím životě. Automechanik však nic takového neopětuje. Zakáže ji vzít si její osobní věci a vyhodí ji z domu.

I právnička se otočí k Pepovi zády?

Po zoufalém Pepovi chňapla jedna z nejslavnějších pražských právniček, která nabídne Pepovi, že Krupice odejde z jejich manželství zcela nemajetná. Pepa v pomstychtivé zaslepenosti souhlasí. Právnička se však dozví, že Krupice je milenkou manželka Terezy Skálové. Tereza je její kamarádka. Nechá doktorka práv Pepu na holičkách?

Podívejte se na scénu ze středečního dílu.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.