VIDEO: Pepa udělal scénu. Prohnal Krupici po celé Zátoce! Proč?

Když Pepu chytne žárlivý amok, Krupice se musí klidit. Pepa dostává žárlivé záchvaty čím dál tím více, protože pohlední cizinci v Zátoce, Marek s Romanem, mu způsobují velkou nejistotu. Podívejte se na jeho další žárlivý záchvat.

Seriál Přístav uvidíte nově každé pondělí a středu. Čtvrtý díl uvidíte už tuto středu.

Pepa prohnal Krupici po celé Zátoce, protože viděl svou manželku v košili Romana. Co se stalo? Roman podal omylem Krupici natlakovanou láhev koly. Nabídl Pavlíně svou košili, mezitím co polité tričko propláchne vodou. A v ten moment, co čert nechtěl, přichází Pepa ve svých stylových ponožkách v sandálech a udělá pořádně žárlivé peklo.

Krupice už má jeho žárlivosti dost. Přestože ji začíná vlastní manžel poměrně dost omezovat, ona to bere na lehkou váhu. Jen se ptá sama sebe, kdy tyto žárlivé scény skončí.

Podívejte se na povedenou scénu:

Přístav uvidíte už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.